Autovillamossági És Karosszéria Lakatos Munkatársakat Keresunk

Shield vehicle protection ltd - Veszprém
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

Gépjármű védelmi rendszerek beszerelését végző magyar tulajdonú cég
Magyar csapatban szeretne dolgozni Londonban?

Autóvillamossági szerelő es karosszéria lakatos munkatársakat keresünk londoni munkavégzésre.

Tapasztalattal rendelkező, önállóan és csapatban is dolgozni tudó autóvillamossági szerelő és karosszéria lakatos munkatársakat keresünk Londoni munkavégzésre. A jelentkezőknek rendelkezni kell a letelepedési engedéllyel (pre-settled or settled status).
A munkavégzés helye:
Elizabeth Industrial Estate, London SE14 5RW
A három hónapos próbaidő alatt a fizetés + £ 3.000 - £ 3.300 / hónap, próbaidő után tapasztalattól és megegyezéstől függően £ 3.700 - £ 4.500 / hónap + egyéb juttatások.
Szállással, kikötözéssel kapcsolatban segítséget tudunk nyújtani.
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a megadott email címen lehet.
A munkával kapcsolatban érdeklődni írásban a megadott email címen lehet.
Személyes interjúra lehetőség van Budapesten április 25.-én és 26.-án előzetes egyeztetés alapján.
Munkabér
Nettó
1 380 000 - 1 518 000
Ft /hó