Autószerelő

Vagép zrt. - Szirmabesenyő
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

HivatásosAutószerelőtkeresünk Miskolc Ford Márkaszervizünkbe, aki igazi profi autószerelőnek vallja magát vagy aki profi autószerelővé szeretne válni!Aki mindig kész az új kihívásokra!Kölcsönös megegyezés szerinti versenyképes juttatási csomagjogtisztán bejelentett bérMunkába járás támogatásaszabad hétvégeKiválóan felszerelt szervizSzakmai fejlődési-, továbbképzési lehetőségekigényes munkahelyi környezetStabil vezetői ésmunkáltatói háttérautódiagnosztikai ismeretek, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekautószerelői / technikusi végzettséglegalább 2 év hivatásos autószerelői tapasztalatpontos, precíz munkavégzésjó problémafelismerő-, és megoldókészségmunkavégzéssel kapcsolatos igényességügyfélbarát pozitív személyiségegészséges csapatszellemKulturált megjelenés’B” kategóriás jogosítványKomplex, logikus gondolkozás a gépjármű javításban = pontosdiagnosztika+precíz szerelés és javítás, hatékony munkavégzésre törekvés

Jelentkezzen most a következőre:
Autószerelő