Autószerelő - Dunaharaszti Munkavégzéssel

Waberer's international nyrt. - Budapest
30+ napja (10/05/2024)

munkaköri leírás

A Waberer’s International Nyrt. flottájában üzemeltet járművek, tehergépjárművek rendeltetésszerű használatának műszaki feltételeit biztosító gépjárműfenntartó tevékenység elvégzéseGaranciális és garancián túli javítások elvégzéseJármű diagnosztikaMűszaki vizsgára való felkészítésElvárások:
Autószerelői, autószerelő technikusi végzetségPályakezdők jelentkezését is várjukPontos, precíz, igényes munkavégzésJó problémafelismerő és megoldó képességMűszakos munkarend vállalásaC,E kategóriás jogosítványTehergépjármű szerelésben szerzett tapasztalat Volvo, DAF, Mercedes, RenaultTöbb éves szakmai tapasztalat.Amit kínálunk:
Átlagon felüli jövedelemTeljesen bejelentett alapbér,Toborzási bónuszSzakmai és karrier fejlődési lehetőségFolyamatos szakmai képzésekInnovatív technológiák és megoldásokStabil, hosszútávú munkalehetőségMunkaruha, védőfelszerelések biztosításaMagas színvonalú szakmai környezetJól felszerelt, modern műhely, professzionális célszerszámok.Munkába járás támogatásEgyéb juttatások pl.:
Sportolási támogatás All You Can Move sportkártya kiváltása, ingyenes parkolási lehetőség