Autópálya Projekt Mérnök

Strabag ag magyarországi fióktelep - Újhartyán
új ajánlat (16/06/2024)

munkaköri leírás

Az M5-ös autópálya fenntartási, felújítási és fejlesztési munkálatainak komplex lebonyolításában való aktív részvételüzemeltetői oldalról projektek vezetése, koordinálása pl.:
pihenőhely felújítás;
eszközök telepítése az autópályán, munkafolyamatok digitalizálása, útburkolattal kapcsolatos felújítások és felmérések tervek, engedélyek áttekintése,véleményezése;
autópálya munkálatokhozkapcsolódó digitalizáció koordinálásaSzéleskörű képzési lehetőségekVáltozatos karrierlehetőségek, szakmai fejlődésParkolóTisztességes és piacképes fizetésModern eszközökkel felszerelt kávé- és teakonyhaEgészségprogramokCéges rendezvények, programokJó megközelíthetőségCégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. A nagyvállalati biztos háttér és fejlődési lehetőségek mellett a cégünkre jellemző nyitott és barátságos szervezeti kultúra kombinációjával fog találkozni.Szakirányú felsőfokú végzettséglegalább 5 éves szakmai tapasztalat,felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek MS Officeangol vagy német nyelvtudásjó kommunikációs és problémamegoldó készség