Automatizálási Gyakornok (Karbantartás)

Mind-diák szövetkezet - Miskolc
új ajánlat (29/06/2024)

munkaköri leírás

A Sanofi nemzetközi vállalatként vezető szerepet tölt be az élettudományok terén. A magyarországi Sanofi évszázados hagyományaira és nemzetközi hátterére építve, közel 2000 munkatársával elkötelezetten dolgozik a magyar emberek egészségéért.
Feladatok:
SAP rendszerből kimutatások készítése
Automatizálási feladatok ellátásának segítése
Folyamatok feltérképezése után, fejlesztési alternatívák kidolgozása
Elvárások:
Nappali tagozatos hallgatói jogviszony, tanulmányok villamosmérnök/automatizálás területen
MS Office felhasználói szintű ismerete
Precíz, lelkiismeretes, a minőségbiztosítás iránt érdeklődő pályázók jelentkezését várjuk
Access, SQL ismerete
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
SAP ismerete
Munkaidő
Minimum 20 óra/hét, legalább 1 év időtartamra
Amit kínálunk
Bérezés:
bruttó 2200 Ft/óra
Amíg nem vagy még 25 éves szja-mentességre lehetsz jogosult, így a bruttó béred, egyben nettó béred is lesz az adómentesség határáig
Fizetett szabadság lehetősége
Szakmai gyakorlat leigazolása
Rugalmas munkavégzés, fejlődési lehetőség
Hosszú távú diákmunka
Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Jelentkezés Kérjük, töltsd ki a lenti rövid űrlapot és jelöld a profilodban a "
Munkaidő"
alatt, hogy mikor tudsz dolgozni, illetve fényképes önéltrajzod is töltsd fel. Ha kérdésed lenne, keress bátran Minket a [email protected] e-mail címen. Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "
-ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!