Technikus

Trenkwalder kft - Pécs
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Termelési berendezések és eszközök folyamatos működésének biztosítása
Gyártógépek megelőző karbantartásainak tervszerű végrehajtása, dokumentálása
Eseti meghibásodások elhárítása, hibakeresés
Az eszközök nyilvántartási rendszerének, berendezések karbantartási dokumentációjának, pótalkatrész nyilvántartásának naprakészen tartása
Gyártógépek telepítésében való részvétel
Elvárások / Requirements
Középfokú elektronikai, mechatronikai vagy gépipari szakirányú végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Elektronikai, mechanikai, pneumatikai, automatizálási ismeretek
Műszaki szemlélet, jó kézügyesség, kreativitás, analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség, tanulási készség
3 műszakos munkavégzés
Amit nyújtunk / Benefits
Kiemelkedő juttatási csomag.
Lakhatási/letelepedési támogatást adunk, ha más lokációból érkezel hozzánk
Folyamatos szakmai tréningeken vehetsz részt
Karriert és fejlődési lehetőségeket biztosítunk
Dolgozói kedvezményt kapsz

Jelentkezzen most a következőre:
Technikus