Autóértékesítési Ügyintéző

Interstrip kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Nyíregyházi irodánkban történő munkavégzéshez tartozik a külföldről behozott személyautók hivatalos ügyintézése, az értékesítés során felmerülő adminisztratív tennivalók napi szintű kezelése, online és személyesen. A külföldi partnerekkel való kapcsolattartás, telefonon és online, angol vagy német nyelven, a social média felületek kezelése, videók készítése és feltöltése is a munkakör része. Stabil, hossszú távú, bejelentett munkalehetőséget biztosítunk, kellemes munkakörnyezetben. A betanuláshoz minden sgítséget megadunk. Önálló munkavégzésre képes, gyakorlatias, rugalmas, jó helyzetfelismeréssel és megoldóképességgel rendelkező, az üzletietikában jártas, hasonló területen szerzett gyakorlattal rendelkező autóértékesítében tapasztalattal rendelkező munkavállalót keresünk. Amennyiben nincs jártassága az autó értékesítésben, elvárás az, hogy szeresse és ismerje az autókat. Amennyiben angol és német nyelven is tud kommunikálni, az előnyt jelent.