Attendance Specialist

Kifli. hu shop kft. - Budapest
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

Az Attendance Specialist az a személy, aki megtervezi az alkalmazottak munkaidő-beosztását, és összeköti a raktári operáció és a logisztikai operáció tevékenységét. - Az futárok tevékenységének, termelékenységének és minőségi mérőszámainak részletes megtervezése;
egyeztetés a futár kollégákkal a műszakok megfelelő megtervezése érdekében. - A futárok beosztásának megtervezése a 100%-os lefedettség biztosítás érdekében. A heti munkaórák figyelemmel kísérése a költség kontroll érdekében. - Érthető kommunikáció a szervezet stratégiai célkitűzéseiről. Biztosítja a napi/heti megbeszéléseken elhangzottak minőségi végrehajtását és a releváns információk időben történő megosztását. - Adatszolgáltatás és kimutatások készítése a döntéshozóknak a minőségi és teljesítmény mutatók javításának érdekében. - Folyamatos tájékozódás az iparági trendekről és a piaci tényezőkről. Folyamatos kommunikáció a stakeholderekkel - Futárok tréning folyamatatinak koordinálása, futárok tréningezése, onboarding folyamatok koordinálása, a mennyiségi és minőségi futár állomány biztosítása.A munkádnak közvetlen hatása lesz a vállalat eredményeire.Jó ötleteidet szinte azonnal megvalósítjuk .Munkádnak innovatívnak és proaktívnak kell lennie, nem követni akarjuk a trendeket, hanem meghatározni azokat.Végül, de nem utolsó sorban, tisztességes díjazást, szakmai fejlődés és tanulási lehetőségét biztosítunk számodra egy összetartó csapatban. - Középiskolai vagy felsőfokú végzettség - Magas szintű adat- és elemzési készség - Logisztikában/termeléstervezésben szerzett tapasztalat előnyt jelent;
- Tapasztalat műszaktervezésben;
- Korábbi tapasztalat nagy mennyiségű adat- és nagy létszámú állomány foglalkozásában - Kimagasló Excel ismeret - kötelező;
- Könnyen és gyorsan alkalmazkodik új rendszerekhez