Asszisztens – Adó- És Pénzügyi Compliance Számviteli Szolgáltatások Terület

Kpmg tanácsadó kft. - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Könyvelési és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó osztályunk adózással és egyéb hatósági adatszolgáltatásokkal, pénzügyi szolgáltatásokkal kapcsolatos feladatainak támogatása.
Könyvelők és tanácsadók napi munkájának támogatása pl. utalási listák készítése, számlaelőkészítés, dokumentumkezelés, stb..
Adózással kapcsolatos jogszabályok és jogértelmezések nyomon követése.
Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a hatóságokkal.
Adhoc projektekben, pl. programtesztelésben való részvétel.
Egyéb izgalmas szakmai feladatok.Hosszútávú karrierlehetőség egy dinamikusan növekvő, nemzetközi környezetben.
Fiatalos és motivált csapat.
Személyes és szakmai fejlődési lehetőség.
Versenyképes bérezés és juttatások.
Tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőség.
Többségében otthoni munkavégzési lehetőség havi két nap kötelező irodai jelenléttel számolhatsz, azonban bármikor máskor is dolgozhatsz az irodából, ha szeretnél.Főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel.
Rendelkezel adózási és/vagy pénzügyi, számviteli területen szerzett szakmai tapasztalattal preferáltan multinacionális vállalat pénzügyi vagy könyvelési osztályán.
Vannak alapfokú ismereteid a magyar adórendszer és társaságok pénzügyi, számviteli folyamatai kapcsán.
Angol nyelvtudásod minimum középszintű.
Erős számítógépes ismeretekkel rendelkezel World, Excel.
Ügyfélközpontú szemlélet jellemez.
Alapos, részletorientált, pontos és proaktív munkavégzés jellemez.
Nyitott vagy az új feladatokra.
Önállóan és csapatban is szívesen dolgozol.