Áruszállító Szerviz Üzletkötő - Dél-Dunántúl

Ake-hungária kft. - Bács-Kiskun Megye
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Fa- és fémipari szerszámok ki- ill. beszállítása kistehergépjárművel már meglévő ügyfelekhez ill. ügyfelektőla vállalat ügyfeleinek, partnereinek látogatása, személyes és telefonos kapcsolattartás és kapcsolatápolásaktív kommunikáció és szoros együttműködés az adott területen dolgozó területi képviselő munkatárssal a hatékony értékesítés érdekébenanyagmozgatási- és rakodási feladatok ellátásaegyeztetés az irodai értékesítésben résztvevő kollégákkal, raktárralmenetlevelek vezetése, elszámolások és egyéb adminisztratív feladatok precíz elvégzésekistehergépjármű céges használatramobiltelefonrugalmas munkaidőB - kategóriás jogosítványáruszállítási feladatok ellátásában szerzett min. 2 éves tapasztalatPreferált lakóhely:
Dunaújváros ill. környéke