Áruösszekészítő Veszprém

Penny market kft. - Veszprém
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A logisztikai központ áru összekészítési osztályán, bolti rendelések összekészítése a friss, illetve szárazáru raktár területénRaktári rend fenntartásaLeltárokon való aktív részvételEgyéb raktári feladatok ellátásaA munkavégzéshez szükséges eszközök rendeltetésszerű használataEgyműszakos munkarendHosszútávú stabil munkahely egy német tulajdonú cégnélBejelentett munkaviszony pontos bérkifizetésselHatározatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidőKezdő jövedelem heti 40 órás műszakban:
bruttó 475.000 forint, amely a teljesítménytől függően elérheti az 595 000 forintot is.Kezdő jövedelem:
az alapbéren felül tartalmazza a bérpótlékokat, a prémiumot és túlórát.Alapbér:
bruttó 385 000 forintÁtlag feletti műszakpótlék és szombati pótlékCafeteria a próbaidő után nettó 14 000,- Ft/hóÉtkezési támogatásIngyenes targonca jogosítvány megszerzéseIngyenes dolgozói buszjárat vagy munkábajárási támogatásMentorprogramFizikai terhelhetőségBejegyzés mentes erkölcsi bizonyítványMegbízhatóság, pontosságLogisztikai területen szerzett tapasztalatTargoncavezetői engedély 3312 gyalogkíséretű/ 3313 vezetőállásosRaktári munkatapasztalat