Árukiadó (Anyagmozgató) - Budapest Xv. Kerület

Get work trend kft. - Budapest
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

Partnercégünk a hazai piac vezető acél-, könnyű- és színesfém, valamint műanyag kereskedelmi vállalataként széles termékválasztékkal, alapanyag-megmunkálással, nagy raktárkapacitással, az egész országot lefedő értékesítési hálózattal rendelkezik és immár hosszú évek óta szolgálja ki a magyar ipar szereplőit. Termékeinkhez komplex szolgáltatások széles körét kínálják vevőinknek. Szolgáltatáspalettájukon a szalaghasítás, lemeztáblásítás, nagy tűréspontosságú acél- és alumíniumcső vágás, darabolás szalag- és tárcsás fűrészgéppel, műanyag táblák méretre vágása, ultrahangos anyagvizsgálat, rozsdamentes lemezek szálcsiszolása és fóliázása, alumínium vékony- és vastaglemezek precíziós darabolása illetve műszaki szaktanácsadás szerepel.
ÁRUKIADÓ (Anyagmozgató) pozícióba keresünk új munkavállalókat
Mit is csinál egy árukiadó?
Szemrevételezi az érkezett árut, és az esetleges sérüléseket dokumentálja
A szállítási dokumentumokat egyezteti az érkezett árukkal (azonosítók, mennyiség, minőség)
Részt vesz az áru leszedésében a szállítójárműről és betárolja a raktári tárolóhelyre
Biztosítja az áruk minőség megóvását a tárolás és anyagmozgatás folyamán
A rendelkezésre álló adatok alapján komissiózza az árut és elvégzi a szükséges adminisztrációt
A komissiózott árut becsomagolja az áru minőségének és biztonságos szállításnak megfelelően
Az árut felteszi a szállító járműre és elvégzi az ehhez szükséges dokumentációt
Amit Tőled elvárunk:
Minimum 8. általános iskolai végzettség
Daru és/ vagy targoncavezetői engedély
Több műszakos munkarend vállalása
A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló munkakörben végzett tapasztalat
Amit nyújtunk számodra:
Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
Szakmai fejlődési lehetőség
Önálló, proaktív munkavégzés
Betanulási időszakot támogató környezet
Munkavégzés helye:
Budapest, XV. kerület
A "
gomb megnyomásával.
További információért hívd Évát:
+36 20 295 8598
Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!
Munkaerő-közvetítés engedély száma:
10097-1/2012-0100-848
Munkaerő-kölcsönzés engedély száma:
10057-1/2012-0100-1046
Minősített foglalkoztató nyilvántartási szám:
BP/0701/67674-4/2021