Áruházvezető Helyettes 2. Balatonboglár

Euronics – vöröskő kft. - Balatonboglár
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Számítunk rád abban, hogy az áruház elérje a havi terveket, vagy akár túl is szárnyalja azokat. A cél az, hogy minél több elégedett vásárló térjen vissza hozzánk.A vezető távollétében te indítod a napot a reggeli lelkesítő meetingekkel, hogy a kollégák a megfelelő hangulatban értékesítsenekvezetői feladataid mellett te is fogadod a vásárlókat, felméred az igényeiket és támogatod őket abban, hogy megtalálják a számukra legmegfelelőbb árucikketellenőrzöd a biztonságtechnikai berendezéseketfelügyeled, hogy az áru eladótéri bemutatása megfeleljen a céges elvárásoknaka vezető távollétében irányítod az áruházi dolgozókat, de lesznek adminisztratív feladataid és kezeled az áruházi e-maileket isne feledkezz meg arról, hogy visszajelezz a kollégáidnak az elvégzett munkájukkal kapcsolatban, nagyon várjákalap, plusz teljesítmény alapú bérezés átlagos bruttó bér 516 054 Ft, 2023. január- december hónap tényleges átlag bruttó áruházvezető-helyettes fizetések minden bérelemmel és cafeteriával együtt, a teljes hónapot napi 8 órában ledolgozottak tekintetében.Béren kívüli juttatásaink:
Bruttó 40.000 Ft/hó cafeteria Szép- és Edenred kártya próbaidő alatt is, az első teljes hónaptóllojalitási bónusz már a 6. hónaptól ennek részleteiről tájékoztatunk az interjúnutazás költségtérítésmunkaruhaminimum középfokú végzettség érettségikiváló kommunikációszellemi és fizikai terhelhetőségszükség lesz magas fokú problémamegoldó képességre és a pozitív vezetői attitűdreSAP ismerete