Áruházvezető (Budapest, Corvin)

Vöröskő kft. - Debrecen
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Egy olyan vállalatról, mely országunkban a második legnagyobb műszaki kereskedő és a legnagyobb 100%-ban magyar tulajdonú webáruházat üzemelteti, nem sok mindent kell elmondanunk neked. Kollégáinknak 34 éve nyújtunk bizonytalan időszakokban is biztos és kiszámítható megélhetést. Közel 1000 kolléga, több, mint 60 áruház országszerte az Euronics csillag alatt. Ha biztonságra vágysz és szeretnéd kipróbálni a legújabb innovációkat, jelentkezz hozzánk!
Amiben számítunk rád
Érd el vezetőként, hogy az áruház teljesítse a havi terveket, vagy akár túl is szárnyalja azokat. A cél az, hogy minél több elégedett vásárló térjen vissza hozzánk.
Te indítod a napot a reggeli lelkesítő meetingekkel, hogy a kollégák a megfelelő hangulatban értékesítsenek
Felügyeled, hogy az áruház eladótéri bemutatása megfeleljen a céges elvárásoknak
Irányítod az áruházi dolgozókat, de lesznek adminisztratív feladataid és kezeled az áruházi e-maileket is
Ne feledkezz meg arról, hogy visszajelezz a kollégáidnak az elvégzett munkájukkal kapcsolatban, nagyon várják
Vezetői feladataid mellett te is fogadod a vásárlókat, felméred az igényeiket és támogatod őket abban, hogy megtalálják a számukra legmegfelelőbb árucikket
Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz
Minimum középfokú végzettség (érettségi)
Kiváló kommunikáció
Szellemi és fizikai terhelhetőség
Szükség lesz magas fokú problémamegoldó képességre és a pozitív vezetői attitűdre
Munkakör betöltése során előnyt jelent
SAP ismerete
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni
Alap, plusz teljesítmény alapú bérezés, a pontos összegről ajánlatadáskor tájékoztatjuk
Béren kívüli juttatásaink:
Br. 50.000 Ft/hó cafeteria (Szép- és Edenred kártya) próbaidő alatt is, az első teljes hónaptól
Lojalitási bónusz már a 6. hónaptól (ennek részleteiről tájékoztatunk az interjún)
Utazás költségtérítés
Munkaruha
Munkavégzés helye
Budapest