Áruházi Munkatárs - Részmunkaidő 4 Órás

Tesco global áruházak zrt. - Tököl
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Áruházi munkatárskéntgondoskodsz arról, hogy elegendő termék legyen a polcokona minőségmegőrzési időre gondosan figyelsz, ezáltal termékeink mindig frissekaz árumozgatás során óvod termékeinket a sérüléstől, így a kihelyezett termékek minősége olyan, amit te is szívesen megvennélfigyelsz az igényes munkakörnyezetre, így vásárlóinkat mindig feltöltött és rendezett eladótéri polcok várjáka pénztárban segítőkészen és gyorsan szolgálod ki vásárlóinkatNeked köszönhetően vásárlóink nemcsak a legjobb termékekkel, hanem elégedetten távoznak tőlünk!Átlagosan elérhető bruttó jövedelem:
263.000 Ft/hó*Alapbér és fix terület alapú bérkiegészítés:
Bruttó 200.000 Ft/hó* A bér tartalmazza az alapbért, a területi bérkiegészítést, átlagos műszakpótlékot és túlórát, cafetériát és vásárlási kedvezményt.Béren felüli juttatások:
Havi 8.000 Ft választható cafetéria csomag (SZÉP kártya, Egészségpénztár, Egészségbiztosítás, Tesco utalvány)Autóval történő munkába járási költségtérítés - 30 Ft/km15%-os dolgozói kedvezmény minden Tescós vásárlás után25 nap garantált alapszabadság pályakezdőknek isIngyenesen igénybevehető támogatóprogram, mely pénzügyi, jogi és életvezetési kérdésekben segíti minden Tescós munkatársat és családtagjátCsaládbarát támogatásaink:
extra szabadságnapok - gyermek születésekor, örökbefogadáskor, nevelőszülővé váláskor, valamint lombik programban résztvevőknek, gyermekükkel első osztályt kezdőknek -, babacsomag juttatás, illetve évi 4 hét nem fizetett szabadság lehetőségeJubileumi jutalomAngol nyelvtanulás támogatása#LI-DNIudvariasan és segítőkészen kommunikálsz a vásárlókkal,szükség szerint egyedül és csapatban is tudsz dolgozni,vásárlói szemmel nézel az áruházra és mindent megteszel, hogy vevőink jól érezzék magunkat,ne okozzon nehézséget a csak délelőtti munkarend vállalása,középfokú végzettség és élelmiszer-kereskedelmi tapasztalat előnyne okozzon nehézséget a frissáru területre való beosztás