Áruházi Értékesítő

Bestbyte kft. - Szabolcs-Szatmár-Bereg
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Vásárlóink által megszokott udvarias, magas szintű szakmai segítségnyújtás, kiszolgálásÁrukihelyezés, - feltöltés, termékárak ellenőrzése, árazásTermékekhez kapcsolódó szolgáltatások ajánlása és értékesítéseGaranciális ügyek intézéseNyitási és zárási, valamint egyéb adminisztratív jellegű feladatok pontos elvégzéseTeljes munkaidős, bejelentett munkaviszonyVersenyképes jövedelemFiatal, dinamikus csapatElőre megtervezett beosztásKulturált munkakörülményekKözépfokú végzettségSzámítástechnikai alapismeretek MS Office programokKiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készségÖnálló, precíz munkavégzésMegbízhatóság, terhelhetőség, ügyfélorientált hozzáállásUkrán nyelvismeretMűszaki cikkek, szórakoztató elektronika és háztartási gépek ismereteSzakmai tapasztalat kereskedelmi területenFelhasználói szintű Octopus vállalatirányítási rendszer ismerete