Árufeltöltő Munka A Balatonon

Mind-diák szövetkezet - Hévíz
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Partnercégünk élelmiszer, háztartási vegyiáru, napi közszükségleti cikkek kis- és nagykereskedelmével foglalkozik, amivel meghatározó ereje az egész országot behálózó áruházlánc-rendszernek és tevékeny részese Magyarország kereskedelmi életének.
Feladatok:
Áruk mozgatása, pakolása
Polcok rendezése, feltöltése
Elvárások:
Aktív vagy passzív nappali tagozatos diák jogviszony
16. életév betöltése
Érvényes tüdőszűrő vizsgálat megfelelő eredménye
Jó fizikum, terhelhetőség
Munkaidő
Előre egyeztetett beosztás alapján
Heti 30-40 óra
Amit kínálunk
Bruttó 1952 Ft/óra fizetés
Kellemes légkör
Kereskedelmi tapasztalatszerzés
Előnyt jelent:
Nyári időszak vállalása
Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "
gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "
Munkaidő"
alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a megadott email címen!