Árucímkéző Munkatárs - Nappali 1 Műszakban - Átlag Br. 507. 000 Ft Bérrel

Unix autó kft. - Budapest
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Stabilan működő, növekvő cégnél, bejelentett munkahely?
Árucímkéző munkatárs
Munkavégzési hely:
Budapest IX. kerület Timót utca

Amit Tőled várunk:

Alapfokú végzettséget
Jó fizikai erőnlétet (autó alkatrészeket raktározunk, van könnyebb és nehezebb alkatrészek is)
A csapatmunka fontos, de tudj önállóan is dolgozni.
Előny, raktári és PDA tapasztalat
Mi fogsz csinálni?
Áru címkézése automata gépeken
Árumozgatás
Vigyázol a rád bízott termékekre
Rendet és tisztaságot tartasz a saját területeden
Mit Kínálunk a Munkádért Cserébe?
1 műszakban az előző hónapban kifizetett átlag bruttó bér a pozícióban:
507.000 Ft
A pozícióban az elérhető maximális bruttó. bér, 621.000 Ft/hó
Teljesítményedet értékeljük - alapbér + teljesítmény prémiumból áll a bérezésed
Kedvezményes vásárlási lehetőség - Autóalkatrészekre a boltjainkban – bármikor jól jöhet
Kedvezményes étkezési lehetőség éttermünkben - 4800 Ft a kétfogásos heti menü – 1 hónapban ez nincs 20.000 Ft
Ruházattal ne törődj, adunk mi Neked - díjmentesen
Modern környezet, digitális eszközökkel dolgozunk - PDA-val és automatizált berendezésekkel -Neked is könnyebb a munkád
Tiszta, rendezett, új munkakörnyezet
A piacon meghatározó szerepet töltünk be, rengeteg megrendeléssel - munka is van, kellő pörgéssel
8 óra munkavégzés után jöhetnek az egyéb programok, amelyeket magadnak szerveztél
Ajánlási programunknak köszönhetően plusz prémiumban részesülhetsz
A munkaidőd:

Egy műszak
Hétfőtől-péntekig 06:
00-15:
00
Munkavégzés Helye:
Budapest IX. kerület, Timót utca
Megközelíthetőség BKV-val:
A Boráros tér felől:
54/55-ös, avagy 224-es busz, avagy a 2B villamossal, Mester utca/Ferenc körút felől:
51-es villamos.

Ha már nálunk dolgozol ajánld ismerőseidnek, barátaidnak a céget, ezért 2 x bruttó 50.000 Ft prémiumban részesítünk!

Önéletrajzod a "
gombra kattintva töltsd fel.