Áru Összekészítő, Eladó

Floricultor kft. - Pest Megye
új ajánlat (01/06/2024)

munkaköri leírás

Több mint 16 éve működő, stabil háttérrel rendelkező, virágkereskedelmi cég keresi kollégáit bővülő csapatába, eladó-árufeltöltő, raktáros-áru összekészítő munkakörbe. Ha szeretsz családias légkörben, jó hangulatban, komfortos környezetben dolgozni, tudunk egy jó helyet! Fontos számunkra a partnerekkel kialakított jó kapcsolat fenntartása, igényeik magas szintű kezelése, jó kommunikáció, a többi gyerekjáték, segítünk benne.Feladatok:
-Hűtőraktárban történő munkavégzés 6-8 celsius fok-Áruérkeztetés, rendelés összekészítés, raktár kezelés, leltározás-Kirakat feltöltés, partnerek kiszolgálása, rendelés felvétel-Árukezelés, tanácsadás, igény felmérés-Munkádhoz szükséges alapképzés-Jó csapat, jó hangulat-Biztos háttér, rugalmas munkaidő-Adott területen versenyképes fizetés-Csapatépítő, és családi programok-Jó kommunikációs készség-Önállóan, és csapatban való munkavégzés-Precizitás és lojalitás-Rugalmas munkaidő beosztás-Vevő központú munkavégzés-Virág kereskedelemben szerzett munka tapasztalat-Szereted a kihívásokat és kitartó vagy