Árképzési Koordinátor

Federal mogul hungary kft. - Kunsziget
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Árképzési folyamat koordinálásaNyersanyagárak, piaci indexek változásainak nyomon követése a Key Account Managerek igényeinek megfelelően. Ártárgyalásokhoz szükséges információk gyűjtéseÚj árak alkalmazásának hatékony végrehajtása együttműködve az értékesítéssel, pénzüggyel és logisztikával a Sealing üzletág európai gyáraibanPO-k letöltése a vevői portálokról, ellenőrzésük a kalkulációk alapján, kommunikáció a gyárak felé a Windchill szoftver használatával. Eltérések elemzése, javíttatásaÁrak karbantartása a SOPS értékesítés előre jelző szoftverbenÉves értékesítési terv előkészítésében való aktív részvételSales Controlling tevékenységének támogatása különböző projektekbenVersenyképes, komplex juttatási csomagVállalati élet-, baleset-, és betegbiztosításMunkába járás támogatásaStabil, hosszú távú munkalehetőség külföldi karrierlehetőséggelSzemélyre szabott fejlődési lehetőségekSzámos munkatársi esemény az év soránBsc diploma, üzleti, marketing vagy pénzügyi területenLegalább 3-5 éves autóiparban, hasonló területen szerzett tapasztalatTárgyalóképes angol nyelvtudásJó kommunikációs készség és analitikus gondolkodásHatározottságJó projektvezetői készségMS Office programok – Excel, PowerPoint és Sharepoint felhasználói szintű kezelése, SAP és MS Access tudás előny