Aoi Operátor

Gi group recruitment kft. - Érdi Járás
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Automata optikai minőség-ellenőrzési rendszer kezelése, működtetése;
Vizsgálatok eredményeinek értelmezése és hibák azonosítása;
Hibás termékek, alaktrészek forrasztása;
Javított termékek vizuális ellenőrzése. AMI SZÜKSÉGES A POZÍCIÓ ELNYERÉSÉHEZ:
Forrasztási ismeret és minimum 1 év forrasztási tapasztalat;
Műszaki érzék;
Jó kézügyesség és kiváló látás;
Önálló munkavégzés, precizitás;
Több műszakos munkarendvállalása. Motiváló juttatási csomagban részesülsz, amely a következőket tartalmazza Alapbéren felül 40%-os műszakpótlék, mozgóbér, nettó 30 000 Ft cafeteria;
Ezen felül, számos településről céges járattal is megközelítheted a munkahelyet:
Pusztaszabolcs, Besnyő, Adony, Iváncsa, Százhalombatta és Ercsi;
Autóval való bejárásod nettó 25 Ft/km, vagy a bérleted 100%-t vállalja a cég;
Alapos oktatásban, betanításban fogsz részesülni;
Tiszta munkakörnyezet, gyümölcsnap, ajánlási bónusz;
Karácsonyi bónusz, melyet novemberben kapsz meg;
Stabil háttér, ahol a munkád biztosan megbecsült lesz, valamint hosszútávú munkahelyre számíthatsz.