Anyagbeszerző

Mrkt padló kft. - Budapest
új ajánlat (02/07/2024)

munkaköri leírás

Központi raktárunkban a raktári rend kialakítása és fenntartásaKészletgazdálkodási rend kialakítása és betartatásaHeti és havi leltárokban való közreműködésAnyagmozgások nyomonkövetése és adminisztrálásaKivitelezéshez szükséges gépek, járművek időszakos karbantartásának vagy eseti javításának a megszervezéseVersenyképes javadalmazási csomag és stabil, hosszú távú munkalehetőségFolyamatos szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőségEszközök:
biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket Számodra, dolgozz akár építési területen munkavédelmi felszerelés, munkaruha és munkacipő, akár a Székházban notebook, céges telefon. Vízautomaták, ingyenes kávé és tea:
többféle kávé, tea közül tudsz szabadon választani.Középfokú végzettséggel rendelkezelLegalább 3 éves raktárosi tapasztalatod van B kategóriás jogosítvánnyal is rendelkezelJó szervezőkészségHatározott, magabiztos fellépésÖnálló munkavégzés Autószerelői tapasztalat vagy érdeklődésTargoncakezelői jogosítvánnyal rendelkezel vagy targoncavezetői tapasztalatod van