Alzabox Üzletkötő

Alza. hu kft. - Budapest
30+ napja (04/05/2024)

munkaköri leírás

AlzaBoxok új lokalizációjának, pontos helyének aktív keresése és szerződtetése országszerteAlzaBoxok indításának, esetlegesen relokációjának koordinálása - a feladat átvételétől a technikai csapat segítésén át a projekt megvalósításáigTárgyalni az ingatlanok tulajdonosaival, bérbeadóival a szerződés feltételeirőlKommunikálni a kivitelezőkkel, tulajdonosokkal, bérbeadókkal, valamint a technikai csapattal és hivatalokkal az adott projekteket illetőenSzemmeltartani a szerződések változtatásaitA legjobb lehetőségek felkutatása személyesen, telefonon, e-mailen keresztülSzoros együttműködés az érintett kollégákkal - szerződésekért felelős kolléga, technikai csapat, karbantartók, adminisztrátorokRendszeres riporting felettesed és a csapat feléBéredet Fix bér + Havimozgóbér alkotja majdJuttatásaink:
alkalmazotti kedvezmény termékeinkre, BKV bérlet támogatása, Szép kártya kifizetésBetanulási programAmennyiben szükséges, céges autó használataMunkaeszközök biztosítása:
laptop, mobiltelefonTapasztalat értékesítéssel, ingatlanokkal, szerződésekkel, projektekkelÚgy ismered Magyarország térképét, mint a tenyeredetKidobnak az ajtón, bejössz az ablakon :
Szlovák vagy cseh nyelv ismereteHelyismeret az ország egyes régióibanMultitasking