Általános Gépészeti Karbantartó - Statikus

Petrolszolg kft. - Borsod-Abauj Zemplen County
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

APetrolszolg Kft. a MOL Csoport karbantartási, javítási és szerelési munkálataiért felelős vállalata számára keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:
Általános gépészeti karbantartó
Munkavégzés helye:
Tiszaújváros, Gépész Műhelyek
Fő Feladatok:
Vezetője, illetve közvetlen felettese utasítása alapján karbantartási, szerelési, javítási feladatokat lát el szakszerűen és hatékonyan.
Esetenként koordinálja az alvállalkozók helyszíni munkavégzését.
Rendellenesség, nem megfelelőség esetén a hibát jelzi művezetőjének vagy csoportvezetőjének.
Szükség esetén készenléti szolgálat ellátása az üzemzavarok gyors elhárítása érdekében.
A munkájához szükséges anyagok, alkatrészek, berendezések átvétele és megőrzése, azok szakszerű és rendeltetésszerű használata, állapotuk megóvása.
Munkája során betartja a területileg hatályos munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi és munkaegészségügyi rendelkezéseket. Gondoskodik munkahelyén a fizikai rendről és fegyelmezett munkavégzéséről.
A technológiai utasításban foglaltak és a biztonságtechnikai előírások, valamint a munkafegyelem betartása.
Elvárások:
Gépész szakmunkás vagy középfokú szakirányú végzettség, szakirányú technikus végzettség
Precizitás, csapatban történő felelősség teljes munkavégzés
Fejlődés és tudás gyarapítás iránti hajlandóság
Magasban és zárt térben történő munkavégzés
Előnyt jelent:
Targonca vezetői engedély
Tiszaújváros és környéki lakóhely
B"
kategóriás jogosítvány
Vegyipari és gépészeti ismeret/tapasztalat
Tűz- és munkavédelmi szakvizsga megléte