Állattenyésztési Ágazatvezető

Borjádi zrt. - Borjád
új ajánlat (25/04/2024)

munkaköri leírás

Társaságunk leendő állattenyésztési ágazatvezetőjének feladatai:
-Állatgondozó és technikai személyzet vezetése-Tejelő marhák tartásának felügyelete, növendékek tartásának felügyelete-Állattenyésztési szakmai program elkészítése, végrehajtásának felügyelete-Adatok vezetése Riska programban-Takarmányozási terv összeállítása, alapanyagok beszerzése, tömegtakarmányok termelésének egyeztetése a növénytermesztési ágazatvezetővel-Állatorvossal való kapcsolattartás-Hivatalokkal való kapcsolattartás, állattenyésztési szakmai bevallások elkészítése és beadása-Társágazatokkal történő kapcsolattartásFolyamatosan nyereségesen gazdálkodó Részvénytársaságunk több mint 20 éve van jelen a növénytermesztési és állattenyésztési piacon. Modern épületeinkben, korszerű technológiával tartunk cca 500 tejelő tehenet és azok növendékeit. Az országos szakmai listákon előkelő helyet foglalunk el kimagasló állattenyésztési eredményeinknek köszönhetően. Szakmai kihívást kedvelő leendő kollégánknak vezető beosztásban lehetősége lesz cégünk fejlesztésében, innovációk bevezetésébenFelsőfokú szakmai végzettség3-5 év szakmai tapasztalatSzámítógépes program felhasználói tapasztalatB kategóriás jogosítványIdegen nyelv ismeretePályázatokban való jártasság