Alkatrészlogisztikai Koordinátor

Aw distribution kft. - Budaörs
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Cseredarabok visszaküldésének teljeskörű koordinálása, ügyintézéseFolyamatos kapcsolattartás a márkaszerviz-hálózattal, alkatrészraktárral, szállítmányozó partnerekkel és a gyártókkalA visszaküldési igényekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok felügyelete, javítása, reklamáció statisztikák készítéseReklamációk feldolgozása, okok felkutatása, megoldás kidolgozása együttműködve a raktárszolgáltatóval, szállítmányozókkalBejövőáruval kapcsolatos reklamációk továbbítása a gyártói alkatrészközpontok felé, kapcsolódó készletkorrekciók ellenőrzéseAz automatikus kimenő számlák és a kapcsolódó szállítmányozási folyamatok nyomonkövetéseAlkatrész számlák és jóváírások elkészítése, szállítmányozási dokumentáció ellenőrzése, riportálás a hatóságok feléAlkatrész gazdálkodási, készletezési folyamatok támogatásaIzgalmas, motiváló szakmai feladatok, fejlődési lehetőségVonzó irodai munkakörnyezet Budaörs Office Park – tömegközlekedéssel Budapestről is könnyen megközelíthető helyen Home Office lehetőséggel a próbaidő utánÖsszetartó csapat, barátságos közeg a mindennapi munkábanHavi cafeteria keret 6 féle választható elemmel, és éves bónuszEgyéb juttatások pl. céges egészségbiztosítás, irodai masszázs, gyümölcsnap, nyelvtanfolyam lehetősége, céges rendezvények és síelés1-3 éves szakmai tapasztalat, de lelkes pályakezdők jelentkezését is várjukFelsőfokú végzettég„B” kategóriás jogosítványMagabiztos angol nyelvtudás szóban és írásbanErős, felhasználói szintű MS Excel gyakorlatHatározott kommunikációVevő, -és megoldásközpontú szemléletDinamikus, nyitott személyiség, rugalmasságÖnállóság, kreatív gondolkodás, kezdeményezőkészségLogisztikai vagy műszaki végzettség