Alkatrészgazdász

Hovány csoport - Kecskemét
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Alkatrész-ellátás zökkenőmentes biztosítása ügyfeleink részéreA raktárkészlet lehető legalacsonyabb szinten tartása, optimalizálásaGaranciában kicserélt alkatrészek igény szerinti visszaküldése az importőrnekA raktár rendben és tisztántartásaSzerelőknek kiadott cikkek nyilvántartásaBeszállítókkal és ügyfelekkel történő kapcsolattartásAlkatrész ár - és árváltozás nyomon követéseRaktárfeltöltő rendelés előkészítéseÜgyfelek értesítése a megérkezett alkatrészekrőlJelentés a raktárvezető felé a hibás/törött/meg nem érkezett alkatrészekrőlÁruátvétel és ennek rögzítéseLeltározás teljes körű lebonyolításaKarrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportjánál. Műszaki és/vagy logisztikai irányú középfokú végzettségetRaktározási területen eltöltött min 3éves tapasztalatPontos és precíz munkavégzéstKiváló rendszerlátó képességetMunkafolyamatok gyors átlátásátFelhasználói szintű számítástechnikai ismereteketJó szervező- és problémamegoldó készségetÜgyfél-centrikus szemléletmódotMagas stressz-tűrő képességetTerhelhetőséget és megbízhatóságotHasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalatHa kecskeméti vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel