Alkatrész Kiszállító - Megemelt Bérrel (Nagyatád)

Unix autó kft. - Nagyatád
30+ napja (26/04/2024)

munkaköri leírás

Csatlakozz Te is az UNIX AUTÓ KFT. csapatához az alábbi pozícióban:
KISZÁLLÍTÓ – MEGEMELT BÉRREL
Próbaidő alatt garantált minimum bruttó bér:
360.000 Ft
Próbaidő után kifizetett átlagos bruttó béreink:
412.097
Legmagasabb bruttó bér előző havi fizetéseink alapján:
522.500 Ft
Mit adunk munkádért cserébe?
Céges mobiltelefont, amit privát célra is használhatsz
Igényes munkaruha szettel várunk az első munkanaptól
A teljesítményed és a szorgalmad fogja meghatározni mekkora prémiumot kapsz az alapfizetéseden felül
Jó állapotú, modern kiszállítóautót
Tervezhető munkaidőben dolgozunk
Gyors és hatékony munkaeszközöket biztosítunk (PDA, informatikai rendszer)
Folyamatos visszajelzést és karrierutat adunk Neked - jó teljesítményed garancia lesz az előrelépésre!
Mi lesz a feladatod?
Te fogod kiszállítani partnereinknek a megrendelt termékeket. Gyors és pontos szállítással, udvarias és segítőkész hozzáállásoddal nagymértékben hozzájárulhatsz vásárlóink elégedettségéhez, cégünk sikeréhez. Számítunk precizitásodra a pénzkezelésben, valamint fontos, hogy szabályosan és balesetmentesen vezesd a Rád bízott autót, kulturált közúti közlekedéssel képviseld cégünket.
Magadra ismersz?
Rendelkezel érvényes B kategóriás jogosítvánnyal.
Szeretsz vezetni és van benne legalább 1-3 éves tapasztalatod.
Magabiztos helyismerettel rendelkezel.
Könnyen és gyorsan megtalálod a hangot másokkal.
Pályakezdő vagy?! Jelentkezz, mi megtanítunk mindenre, hogy sikeres legyél!