Alkalmazástámogató

Rossmann magyarország kft. - Üllő
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A vállalaton belül használt alkalmazások, szoftverek technikai támogatása, telepítése, konfigurálása
Az alkalmazásokkal kapcsolatos problémák elhárítása és megoldása, valamint időben történő támogatás biztosítása
A vállalat üzleti alkalmazásainak magasabb szintű felhasználói támogatása, fejlesztési folyamataiban való aktív részvétel
Üzleti területekkel, a beszállítókkal, fejlesztőkkel történő kapcsolattartás és együttműködés
Az alkalmazásokhoz tartozó üzleti folyamatok feltérképezése, dokumentálása
Dokumentációk, felhasználói útmutatók és képzési anyagok kidolgozása, karbantartása, valamint oktatások, tréningek megtartása
Üzleti alkalmazások tesztelése automata vagy fél-automata módon
Az alkalmazásokhoz kapcsolódó feladatok Ticketing rendszerben történő kezeléseCéges autót, laptopot, mobiltelefont -korlátlan magánhívásra is-
Rugalmasságot – A betanulásod után akár heti 3 nap home office lehetőséged lesz.
Felelősségteljes feladatkört, szakmai önállóságot – Munkád során a társosztályokkal együttműködsz, egyeztetsz, megvalósítasz, és munkáddal valódi értéket teremtesz a szervezet számára.
Kultúrált, fiatalos munkakörnyezetet
A figyelmünket és nyitottságunkat – Mi Rád vagyunk kíváncsiak!
A gondoskodásunkat – Bármilyen élethelyzetben számíthatsz a Rossmannra! baba születése, hosszabb betegség, krízishelyzetek stb.
10% dolgozói kedvezményt a Rossmann üzletekben
Azonnali Rossmann+ arany VIP tagságot
Céges rendezvényeket, tréning és szakmai továbbképzési lehetőségeket
Rendszeres céges ajándékokat - Jól felszerelt étkezőinkben finom kávét és gyümölcsötERP vagy egyéb komplex rendszerek támogatásában szerzett tapasztalatot
Ticketing rendszerek pl.:
TopDesk, Jira, Confluence, TFS használatának ismeretét
SQL lekérdező nyelv aktív ismeretét
Aktív angol nyelvtudást szóban és írásban
Felsőfokú szakirányú végzettséget
Jó kommunikációs és probléma megoldó készségetEDI, API és web technológiák ismerete
Automata tesztelésben pl.:
Selenium, Robot Framework szerzett tapasztalat
Apache Kafka és vagy RabbitMQ tapasztalat
Logisztikai szoftverek ismerete és / vagy tapasztalat logisztikai területen
Tapasztalat kereskedelmi informatikai területen
IT fejlesztési projektekben való korábbi részvétel