Alkalmazás Üzemeltető

Nemzeti agrárgazdasági kamara - Budapest
30+ napja (11/05/2024)

munkaköri leírás

Alkalmazás üzemeltető munkatársként Rád fognak a kollégák számítani technikai problémák, konfigurálási és karbantartási feladatok ellátása esetén;
Tudj felmérni önállóan folyamatokat és azokból admin guide-okat, oktatási anyagokat készíteni, ezzel is fejlesztve az informatikai terület tudásbázisát;
A gördülékeny és pontos munkavégzéshez incidens kezelő rendszert használunk, a beérkező problémák és igények kezelésének részletes adminisztrálása is feladatod;
Számos kialakított folyamatunk van, de nyitottak vagyunk az ötleteidre, fejlesztő javaslataidra;
Te egyeztetsz majd az ügyfelekkel kisebb üzemeltetési fejlesztések kapcsán;
Követelményelemzési módszerek által modellezni és elemezni fogsz, javaslatokat teszel a fejlesztési csapat segítségével az ügyfélnek;
Mindenkinek a saját problémája a legfontosabb, éppen ezért fontos, hogy tudj priorizálni és megnyugtatóan kommunikálni a kollégák felé.Munkádat egyaránt megbecsüljük szakmailag és anyagilag is;
Évi bruttó 500.000 Ft cafetéria OTP Szép kártyára vagy bruttó bérként is kérhető;
A Medicover klinikáin különféle egészségügyi szolgáltatásokat vehetsz igénybe díjmentesen;
Fogászati kedvezmények aMindentMent fogászati rendelőkben;
Számít kollégáink véleménye, így a belső képzéseinket ennek mentén igyekszünk formálni;
Bár országos szervezet vagyunk, mégsincs köztünk távolság, különböző rendezvényeken pl. NAK-nap, karácsonyi vacsora rendszeresen találkozunk személyesen is;
A lendületességet kávéval és teával fokozzuk korlátlan mennyiségben.Ha dolgoztál már IT-sként akár kis- és nagyvállalatoknál, mert így könnyebben fel tudod venni majd a ritmust;
Ha rendelkezel befejezett felsőfokú végzettséggel;
Ha van esetleg tapasztalatod alkalmazás üzemeltetésben;
Rendelkezel esetleg adatbáziskezelési alapismeretekkel;
Jó a kommunikációs készséged, van képességed csapatban történő munkavégzésre;
Rendszerszemlélet, precizitás, felelősségteljes munkavégzés jellemez;
Előny, ha van tapasztalatod technológiai, pénzügyi, folyamatszervezési esetleg szervezési területen;
A feladatok sokszor személyes jelenlétet kívánnak, de nálunk is van otthoni munkavégzésre lehetőség.