Aljegyző, Jogi És Intézményfelügyeleti Iroda Irodavezető

Gyáli polgármesteri hivatal - Vác
új ajánlat (30/04/2024)

munkaköri leírás

ÁLLÁSPÁLYÁZAT
Gyáli Polgármesteri Hivatal
Pályázatot hirdet Közszolgálati jogviszony (Kttv.) keretében
Aljegyző, Jogi és Intézményfelügyeleti Iroda irodavezető
Munkakör/feladatkör betöltésére.
Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):

A jegyző munkájának segítése, akadályoztatása esetén helyettesítése, a jegyző által meghatározott feladatok ellátása, így különösen jogi – szakmai ellenőrzési feladatok, szerződések, szabályzatok, rendeletek, előterjesztések készítése.
A helyi választási iroda vezetőjének helyettesítése, közbeszerzési eljárások előkészítése – lebonyolítása, valamint a Jogi és Intézményfelügyeleti Iroda vezetése.
A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény;
Gyál Város Önkormányzata Képviselő-testületének 19/2010.(XII.22.) önkormányzati rendelete a Polgármesteri Hivatalban foglalkoztatottak munkaidő és ügyfélfogadási rendjéről;
Gyál Város Önkormányzata Képviselő-testületének 2/2024.(I.30.) számú rendelete a Gyáli Polgármesteri Hivatalban foglalkoztatott köztisztviselők 2024. évi illetményének megállapítására-rendelkezések az irányadók.
Bérezés a fentiek alapján megegyezés szerint.
Betöltendő állás szakmacsoportja:
önkormányzat
Betöltendő állás jogviszonya:
Közszolgálati jogviszony (Kttv.)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
Határozatlan, 40 óra, teljes munkaidő
Munkavégzés helye:
Gyál

A pályázat benyújtásának módja:

Postai úton a Gyáli Polgármesteri Hivatal címére (2360 Gyál, Kőrösi út 112-114.),
Elektronikus úton
Személyesen:
Gyáli Polgármesteri Hivatal I. emelet 117. iroda
A próbaidő 6 hónap.
A pályázati kiírással kapcsolatban további információt nyújtanak:
Pápai Mihály polgármester 29/540- 936,
Rozgonyi Erik címzetes főjegyző 29/540-933
A pályázati eljárás eredménytelenné nyilvánításának jogát fenntartjuk.
Pályázati feltételek:

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

Büntetlen előélet
Cselekvőképesség
Magyar állampolgárság
Vagyonnyilatkozattételi eljárás lefolytatása
Elvárt végzettség/képesítés:

- 6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Jog, közigazgatás-szervező
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama:
2 év
Egyéb pályázati feltétel meghatározása:

Közigazgatás-szervező alapképzési szakon, vagy jogász vagy államtudományi mesterképzési szakon szerzett szakképzettség vagy közig. mesterképzési szakon szerzett okleveles közig. szakértő vagy okleveles közig. menedzser szk.,
Jogi vagy közigazgatási szakvizsga, vagy a Közigazgatási Továbbképzési Kollégium által a teljeskörűen közigazgatási jellegűnek minősített tudományos fokozat alapján adott mentesítés,
Legalább kétévi közigazgatási gyakorlat,
Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. tv. (Kttv.) 84.-85. §-a alapján ne álljon fenn összeférhetetlenség
Pályázat elbírálása során előnyt jelent:

Választási szakrendszer (NVR) ismerete
ASP alkalmazásközpont ismerete és felhasználói szintű használata
Kommunikáció, kapcsolatteremtés, problémamegoldás, csapatmunka,
Szakmai tudás, terhelhetőség, megbízható – precíz munkavégzés
A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

Végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
Motivációs levél
Fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23.) Korm.Rendelet 1 sz. melléklete alapján
Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
Hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről
A pályázat benyújtásának határideje:
2024.04.30. 00:
00
A pályázat elbírálásának módja:
Az elbíráló a pályázatok megtekintése után dönt a pályázók meghallgatásáról. A pályázók az eredményről az elbírálást követően értesítést kapnak. A pályázat benyújtásának tényét és annak tartalmát az adatvédelmi előírásoknak megfelelően kezeljük.
A pályázat elbírálásának határideje:
2024.05.13. 00:
00
Állás tervezett betöltésének időpontja:
2024.05.14.