Alállomási Szakszolgálati Technikus

Mvm xpert zrt. - Felsőzsolca
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Alállomási és ipari környezetben jóváhagyott kiviteli tervek alapján szekunder felülvizsgálati feladatok.
Védelmi készülékek konfigurálása, paraméterezése.
Irányítástechnikai mezővezérlők konfigurálása, paraméterezése.
Rendszerintegálás, alállomási kommunikációs eszközök paraméterezése.
Beállított védelmi és irányítástechnkai készülékek ellenőrzése szekunder nyomatással.
Kapcsolattartás megrendelővel, alvállalkozóval és társüzemekkel.Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami nagyvállalatnál
Versenyképes bér
13. havi fizetés
Széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag cafeteria
Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
Egészségpénztári juttatás
Egészségügyi szolgáltatások a Medicover klinikáin
Évi 8 óra fizetett távollét orvosi vizsgálatra
Tanulási, fejlődési lehetőségek
Munkába járás támogatása
Áramdíj kedvezmény
Lakhatási támogatás lehetősége
Kedvezményes üdülési lehetőségek
Kedvezményes sportolási lehetőségek All You Can Move kártya, sportkörökSzakirányú technikus végzettség
1-3 év szekundertechnkai/védelmi/irányítástechnikai szakmai tapasztalat
Társalgási szintű angol nyelvismeret
B kategóriás vezetői engedély
Felhasználó szintű számítógépes ismeretek