Alállomás Létesítési Szerelő Budapest - Iii. Kerület

Elmű hálózati elosztó korlátolt felelősségű társaság - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Munkáltató telephelyein fémipari vagy ahhoz kapcsolódó bontási műveletek végzése, bontási anyagok szállításának előkészítéseMunkáltató telephelyein fémipari vagy ahhoz kapcsolódó építési műveletek végzése méretre vágás, oldható és oldhatatlan kötések készítéseFémből készült teherhordó és nem teherhordó szerkezetek készítése, átalakításaKiviteli tervek szerinti földelések kialakítása, átalakításaVillamos árampályák kialakítása, méretre igazítása sodrony, sín, gyűjtősínVillamos vezetékek és kábelek telepítéshez szükséges tartószerkezetek kialakítása ideértve a villamos anyagok mechanikai védelmének kialakítását isKiviteli tervek szerinti korrózióvédelmi rétegrend kialakításaVillamos szekrények, elosztók összeállításában való közreműködésFémipai munkavégzéshez szükséges eszközök javítása, karbantartásaÉves bónuszEgyénre szabható éves cafeteria keretÖnkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulásKorlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatokÁramdíj kedvezményKorlátlan belföldi mobiltelefon használatModern és biztonságos munkaeszközökKedvezményes üdülési lehetőségTovábbképzési támogatásAlbérleti támogatás költözés esetén Számítunk az energiádra, várjuk pályázatod! Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület - Kunigunda útja Pozíció azonosító:
221633 KapcsolatEl tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.Szakirányú középfokú végzettség villamos ívhegesztés alapkövetelményElőny lánghegesztői vagy alumínium hegesztői végzettség, erősáramú villamos végzettség3 éves szakmai tapasztalatB kategóriás jogosítvány vagy nyitottság a megszerzésére