Akvizíciós Menedzser - Jogi Portfólió

Wolters kluwer hungary kft. - Budapest
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

A szakterületébe tartozó tartalmakkal és termékekkel összefüggő kiadási, fejlesztési javaslatok, valamint új termékötletek megfogalmazása a szakterületébe tartozó termékportfólió folyamatos bővítése, a portfólió árbevételének növeléseFigyelemmel kíséri a szakterületére vonatkozó jogszabályi változásokat, melyek nyomán a szakterületébe tartozó termékek fejlesztésével kapcsolatos új lehetőségeket határoz meg, új termékekre tesz javaslatot.A szakterületébe tartozó tartalmak termékmenedzsmentje pl. szerződéskötések, a marketing és a sales tevékenységének támogatása.A tartalom, termék előállításának, gyártásának, publikálásának teljes körű koordinációja és határidőben történő biztosítása, új termékek piacra vezetése.Szerkesztési tevékenység szöveggondozás, olvasószerkesztés koordinálása és felügyelete, illetve szükség esetén a kiadvány/termék szerkesztése, a megszerkesztett tartalom javítása, valamint jóváhagyása.A munkafolyamatokhoz kapcsolódó teljes körű adminisztráció ellátása pl. nyilvántartások vezetése, teljesítés igazolások készítése stb..Izgalmas és érdekes feladatok a jogi szolgáltatások egy új oldalárólKapcsolat a vezető hazai jogi szaktekintélyekkelFolyamatos tanulási, fejlődési lehetőségA jelentkező szakmai tapasztalatára és ötleteire fogékony innovatív hozzáállásTámogató környezet, ahol bátran lehet újítaniNemzetközi projektekben való részvétel lehetősége8 órás rugalmas munkavégzési lehetőségHeti 3 nap home office a próbaidő utánÉves bónuszrendszer a havibéren felülCafetéria és egyéb juttatásokCéges rendezvények, csapatépítőkAz ideális jelölt:
Rendelkezik jogi vagy közgazdasági egyetemi végzettséggelHaladó szintű informatikai ismeretekkel bír MS-Office, többek között sharepoint, one drive, word, excel, teams, plannerLegalább középfokú, aktív angol nyelvtudása vanAlkalmas önálló munkavégzésre, ugyanakkor csapatban együttműködő, rugalmas, alkalmazkodó hozzáállása van.Nyitott az új technológiákra pl. AI, ChatGPTStratégiai gondolkodással, üzleti szemlélettel, projektszemlélettel rendelkezikTerhelhető és megbízhatóTermékmenedzsment, illetve projektmenedzsment ismeretekMarketing ismeretekAgilis módszertan/design thinking/insight sales, illetve hasonló módszertanok ismerete