After Sales Értékesítő Tiszaújváros

Man kamion és busz kereskedelmi kft. szla: man kft. - Borsod-Abauj Zemplen County
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Alkatrész és szerviz szolgáltatások értékesítési tevékenységének előkészítése, tervezése és szervezése;
Piacfigyelés és dokumentálás;
A Key Account ügyfelek részére történő alkatrész és szerviz szolgáltatások értékesítés növelése;
Új ügyfelek megszerzése és a meglévő ügyfelek látogatása és kezelése;
Az ügyfelekkel kötendő egyedi célmegállapodások kidolgozása, éves felülvizsgálata, esetleges intézkedések végrehajtása;
Üzletfejlesztési feladatok Alkatrész és Szolgáltatás területen ;
Ártárgyalások vezetése;
Ügyfelek beszerzési szokásainak, igényeinek dokumentálása, szükséges intézkedések bevezetése;
Ügyfelek információkkal történő ellátása;
Az ügyféligények, esetleges panaszok kezelése, rögzítése, utókövetése;
Riportok készítése, ügyféllátogatások dokumentálása;
A járműértékesítéssel történő együttműködés.Szakmai kihívásokat, felelősségteljes munkát;
Biztos, stabil munkahelyet;
Korszerű munkakörülményeket;
Folyamatos képzési lehetőséget;
Béren kívüli juttatást;
Értékesítési jutalékot, céges autót;
telefont, laptopotÉlet-és balesetbiztosítást.Legalább középfokú végzettség leginkább műszaki területen;
Értékesítésben szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat;
Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás;
Felhasználói szintű számítógépes ismeret Excel, Word, Outlook, PPT;
Min. B kategóriás vezetői engedély autóvezetési gyakorlattal.A munkakör betöltéséhez szükséges tulajdonságok, képességek:
Magabiztos érvelési és kommunikációs képesség;
Kiemelkedő szervező és problémamegoldó képesség;
Értékesítői attitűd műszaki vénával;
Ügyfélorientált szemlélet;
Megbízhatóság;
Kiemelkedő együttműködési képesség.Felsőfokú műszaki végzettség;
Releváns, after sales értékesítésben szerzett tapasztalat;
Tárgyalóképes német nyelvtudás;
SAP ismeret;