Adózási Specialista

Joyson safety systems hungary kft. - Miskolc
30+ napja (10/05/2024)

munkaköri leírás

Magyar és külföldi Áfa bevallások készítéseegyéb adóbevallások készítése, adók pénzügyi tervezéserészvétel a társaság transzferár dokumentációjának készítésébentársosztályok támogatása adózási kérdésekbenadóellenőrzések lebonyolításarészvétel a társaság havi zárási és éves beszámolókészítési folyamatábankapcsolattartás hatóságokkal, adótanácsadókkal és könyvvizsgálókkal. Legalább 5 év, lehetőleg gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalatregisztrált mérlegképes könyvelői képesítés, nemzetközi számvitel ismerete előnyt jelentkommunikációképes angol nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelentnaprakész adózási és számviteli ismeretek, adótanácsadói képesítés előnyt jelentmagas szintű számítástechnikai ismeretek MS Office, SAP vállaltirányítási rendszer pénzügyi moduljában szerzett tapasztalat előnyt jelentgyakorlatias gondolkodásmód, kiváló problémamegoldó készség, önálló munkavégzés, precizitásmultinacionális környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent.