Adózási És Szerződésvéleményezési Szakértő

Mol gbs magyarország kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Üzleti szerződéseket, új üzleti konstrukciókat minden adónemre kiterjedően ÁFA fókusszal véleményeznéd és részt vennél azok kidolgozásában. Belső tájékoztatókat, állásfoglalásokat készítenél, adózási szempontból ÁFA fókusszal véleményeznéd a szabályzatokat, előterjesztéseket. Közreműködnél az ÁFA jogszabályváltozások implementációjában, adózási folyamatok kialakításában, ellenőrzési pontok meghatározásában, adókockázatok feltárásában és kezelésében. ÁFA szakértői tanácsadást végeznél a belső vállalati területek részére. Ellátnád a külföldi ÁFA regisztrációkkal kapcsolatos feladatokat. Közreműködnél a külföldi ÁFA-ra vonatkozó adóhatósági ellenőrzések lebonyolításában és a jogorvoslati eljárásokban. Versenyképes juttatási csomag, cafeteriávalHome office lehetőség, magán egészségbiztosításFejlődési lehetőségek külső-belső továbbképzéseken keresztülMagas színvonalú, komplex munka egy profi csapat tagjakéntDiploma pénzügy-számvitel/gazdasági/jogász szakonAdótanácsadói végzettségMinimum 3 év compliance és/vagy tanácsadási tapasztalat ÁFA területenTárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban isSAP ismerete, mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent