Adószakértő

Raiffeisen bank zrt. - Budapest
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Azadózási terület digitális átállásának támogatása:
A digitalizációban rejlő lehetőségek beépítése az adózási folyamatokba,aktív részvétel a fejlesztendő területek, megoldások, technológiák és eszközök kiválasztásában és a megvalósításban.Határozott időre szóló 2 év helyettesítés biztosítása az adózási területen:
A Bank és az általa képviseltÁfa-csoport adókötelezettségeinek teljesítésével összefüggő feladatok ellátása,többféle adózási területre vonatkozóadókalkulációk és bevallások készítése, a kapcsolódó átutalások, könyvelések előkészítése, adószámlák egyeztetése,aktuális adóváltozások beépítése a folyamatokba.Adatgyűjtések és adatelemzések készítése:
a társterületek és a külső és a belső auditok adózással kapcsolatos eseti és rendszeres adat és információ igényeinek kielégítése.Tanácsadási feladatok támogatása:
Közreműködés a legújabb adójogszabályok értelmezésében és állásfoglalás-kérések előkészítésében.Biztonság és fejlődésStabil nemzetközi háttérrel rendelkező multinacionális vállalat vagyunk,Versenyképes juttatási csomagra számíthatsz,Egyéni célokhoz igazított karrierút,előrelépési lehetőségek várnak,Elkötelezett, támogató vezetőkkel és eredményorientált kollégákkal dolgozunk.Támogatás és juttatásokSzámos Cafeteria juttatási elem közül választhatsz:
SZÉP kártya, extra szabadnap, munkába járási támogatás, egészségbiztosítás, jegyek kulturális rendezvényekre és sporteseményekre,Kedvezményes lakáshiteltámogatást és dolgozói hitelt biztosítunk,Home office-ra is lesz lehetőséged,Nyelvi, szakmai és soft skill képzések várnak,Figyelünk Rád és segítünk Neked, hogy mind szakmailag, mind a személyes fejlődésedben sikereket érhess el.Közösség és összetartozásSegítőkész kollégák és befogadó légkör vár,Közös célunk a kiváló ügyfélélmény, amiért együtt dolgozunk,Közösségi tevékenységeken is részt vehetsz:
sportkörök, Young Generation program, éves Raiffeisen Bank találkozó,Jól-lét program, mely során figyelünk kollégáink fizikai és mentális egészségére,Értékesítői workshopokon fejlődhetsz és kapcsolatokat teremthetsz,Visszajelzés alapú kultúrában hiszünk, számítunk a véleményedre!IT érdeklődéssel, komplex látásmóddal és rendszerszemlélettel rendelkezelNyitott vagy az innovációra és proaktívan gondolkodsz.Felsőfokú közgazdasági/számviteli végzettséggel egyetem/főiskola rendelkezel.Legalább 1 éves adózási, pénzügyi számviteli területen szerzett tapasztalattal rendelkezel.Elemző, analitikus látásmód jellemez.Képes vagy munkádat szakmai támogatás mellett önállóan, megbízhatóan és precízen végezni.Kiváló a kapcsolatteremtő és együttműködési készséged.Előnyt jelent banknál, pénzügyi, befektetési szolgáltatónál, tanácsadónál szerzett tapasztalat.Előnyt jelent továbbá az adótanácsadói képesítés, könyvelési tapasztalat.

Jelentkezzen most a következőre:
Adószakértő