Adminisztrációs Irodai Munkatárs

Genki dama kft - Nyíregyháza
új ajánlat (29/06/2024)

munkaköri leírás

A Genki Dama Kft. 2013-ban alapított, dinamikusan fejlődő vállalat, amely kifejezetten Apple termékek értékesítésével és szervizelésével foglalkozik. Cégünk elkötelezett a magas színvonalú termékek és szolgáltatások iránt, és folyamatosan törekszünk arra, hogy a legújabb technológiák alkalmazásával javítsuk munkánk minőségét. Büszkék vagyunk szakértő csapatunkra, akik nap mint nap azon dolgoznak, hogy ügyfeleink elégedettek legyenek és hosszú távú partneri kapcsolatokat építsünk ki.

Álláshirdetés:
Adminisztratív pozíció
A Genki Dama Kft. 2013 óta Apple termékek értékesítésével és szervizelésével foglalkozik. Dinamikusan fejlődő csapatunkba keresünk új adminisztratív munkatársat.
Feladatok:

Dokumentumok rögzítése és rendszerezése
Rendelések bevételezése
Táblázatkezelés, összesítés
Web adminisztráció, ügyfélkezelés
Amit kínálunk:

Céges laptop a munkavégzéshez
Hétköznapokon 9-17 óra közötti munkavégzés
Két hetente szombaton 9-13 óra közötti munkavégzés
Bejárás támogatása
Fejlődési és előrelépési lehetőség
Elvárások:

Pontosság és precizitás
Következetes gondolkodás
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Rendszerezettség
Amennyiben szeretnél egy lendületes csapat tagja lenni, várjuk jelentkezésedet!
Munkabér
Bruttó
300 000 - 600 000
Ft /hó