Adminisztrációs Asszisztens

Mind-diák szövetkezet - Budapest
új ajánlat (02/07/2024)

munkaköri leírás

Mind-Diák Szövetkezet
Az NRG Services Kft. több mint 11 éve van jelen az energetikai beruházások területén. A hagyományos villamos tervezésen, engedélyeztetésen és kivitelezésen túl, az egyre inkább teret hódító alternatív energiák, mint például nap, víz, szél, biogáz hasznosítására specializálódott.
Adminisztrációs asszisztens
Feladatok
Beérkező vagy kimenő anyagok nyomon követése számítógépes, ügyviteli szoftverben
Interneten keresztül megrendelések indítása és adminisztrálása
Bizonylatok lefűzése és adminisztrálása
Ad hoc jellegű adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások
Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
Betöltött 18. életév
MS Office (Excel, Word) magabiztos ismerete
Munkaidő
Hétköznapokon előre egyeztetett beosztás alapján
Heti 20-25 óra vállalása irodai munkarendben
Amit kínálunk
Bruttó 1900 Ft/óra diákbér
Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1900 Ft lesz
Szakmai gyakorlat leigazolása
Hosszú távú diákmunka-lehetőség
Előnyök
Pénzügyi / számivteli / kereskedelmi tanulmányok
Angol nyelvtudás
Munkavégzés helye
Budapest X.