Adattárház Fejlesztő / Data Engineer

Otp bank nyrt. - Budapest
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

Részvétel banki folyamatok IT támogatásának kialakításábanOnline és batch szolgáltatások fejlesztése PL/SQL nyelvenWebszolgáltatások generálásaKomplex SQL lekérdezések optimalizálásaAd-hoc lekérdezések elkészítéseFejlesztésekhez kapcsolódó dokumentációk készítéseEgyüttműködés szervezőkkel és frontend fejlesztő csapatokkalHosszú távú, stabil munkahelyetHibrid munkavégzési lehetőséget heti 2 nap HOIzgalmas feladatokat Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnekSzéleskörű juttatási csomagotInspiráló munkakörnyezetet, sikerorientált, lendületes csapatotSzakmai fejlődési lehetőségetTámogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet Munkavégzés helye:
XIII. kerületFelsőfokú IT végzettségetLegalább 3 év PL/SQL fejlesztési tapasztalatotOracle RDBMS környezet és fejlesztő eszközök ismeretétSzakmai csapatban mátrix való aktív részvételre való képességetRendszerlátó és önálló munkavégzésre való képességetDinamikus, proaktív, nyitott személyiségetKiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készségetAdatfolyam technológiák ismerete kafka, message queueOpenShift konténerizációs technológia ismereteMás fejlesztési technológiákban való jártasságot JavaVerziókezelő használatában szerzett gyakorlat GITAgilis működés ismeretePénzintézeti folyamatok ismerete