Account Manager

Lounge design kft. - Budapest
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

Napi szintű kapcsolattartás a kijelölt ügyfelekkel, A beérkező ügyféligények feldolgozása, kapcsolódó munkafolyamatok előkészítése, megszervezése és nyomon követése a különböző társosztályokkal, A felmerülő munkafolyamatok házon belüli koordinációja, az ügynökség működési struktúrája alapján elvárt projektmenedzsment szerint, Az ügynökséghez érkező megrendelésekkel kapcsolatos információk rendszerezése, a kapcsolódó adminisztratív feladatok teljeskörű elvégzése, Közreműködés a projektek elszámolásában, adminisztrációjában, Alvállalkozókkal történő egyeztetés, kapcsolattartás napi szinten, Ajánlatok, szakmai anyagok, prezentációk készítése, Rendszeres beszámolók, összefoglalók készítése a felettesek számára. Szép környezet Budapesten a II. kerületben, Kutyabarát munkahely, Home Office lehetőség, Versenyképes fizetés, bejárás támogatás, egészségbiztosítás és SZÉP kártya. Nem riadsz vissza, a problémás helyzetektől, Agilis a hozzáállásod, megoldásközpontú gondolkodásod és ügyfélorientált a látásmódod, Kiismered magad az MS Office programokban, Nem állsz hadilábon a határidőkkel, Több felé tudod osztani a figyelmed, ha kell – egy egész csapat számít majd a segítségedre, Van adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalatod, Szeretsz gondolkodni – a rutin hasznos, de elkényelmesít!