Könyvelő

Bg-audit könyvvizsgáló és könyvelő kft - Szeged
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Társaságunk Kaposváron működik, 24 éve látunk el könyvelői feladatokat elsősorban mikro- és kisvállalkozások számára.

Új kollégát keresünk, aki könyvelőként erősítené meglévő csapatunkat. Feladatod lesz a partnereink számára könyvelési szolgáltatás nyújtása a cégünk által kialakított rendszerben.
Bővebben arról, miben számítunk majd rád:
Bizonylatok előkészítése
Adatrögzítés, kontírozás
Egyeztetési feladatok ellátása
Beszámolók és adóbevallások elkészítése
Kapcsolattartás az ügyfelekkel
Statisztikák, kimutatások készítése
Fontos, hogy:
Rendelkezz könyvelői végzettséggel és ilyen munkakörben eltöltött gyakorlattal, tapasztalattal.
World, excel felhasználói ismereteid legyenek
Örülünk, ha
Rendelkezel mérlegképes könyvelői végzettséggel
Szereztél már tapasztalatot könyvelői munkakörben
Jó kommunikációs képességekkel rendelkezel
Amit kínálunk
Versenyképes jövedelem
Szakmai fejlődési lehetőség
Jól felszerelt irodai környezet
Munkába járás támogatása
SZÉP kártya juttatás
Bónusz juttatás
Munkavégzés helye
7400 Kaposvár, Zárda utca 12.
Munkabér
Bruttó
380 000 - 450 000
Ft /hó

Jelentkezzen most a következőre:
Könyvelő