Könyvelő

Adómester kft. - Somogy Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Könyvelési- ésbérszámfejtési feladatok teljes körű elvégzéseBejövő és kimenő számlák, bizonylatok kontírozása és könyveléseAdóbevallások 08-as, ÁFA, társasági adó, stb. elkészítéseÉves zárási feladatok ellátása, beszámolók elkészítéseEgyéb számviteli feladatok elvégzéseHatóságok felé pl.:
NAV;
NEAK;
KSH;
stb. teljesítendő adatszolgáltatások elkészítéseFejlődési lehetőségBarátságos családias munkakörnyezetVersenyképes jövedelemKihívásokkal teli szakmai munkaPontos, precíz, gyorsmunkavégzésJó kommunikációs és problémamegoldó képességMegbízhatóság, lojalitásÖnálló, magabiztos munkavégzés betanítás utánMS Office magas szintű használataIskolai végzettség:
középfokú vagy felsőfokú közgazdaságivégzettségAktív mérlegképes könyvelői-bérszámfejtői ismeretSzakmai tapasztalatTanulásra, fejlődésre való hajlandóságTerhelhetőség, lojalitás, önállóan és csapatban is kiemelkedő munkavégzésMérlegképes könyvelői képesítésFelsőfokú közgazdaságivégzettség

Jelentkezzen most a következőre:
Könyvelő