Junior Könyvelő

Kész consulting kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Közreműködésedben az alapbizonylatok, részfolyamatok könyvelésében
Napi együttműködésedben a társterületekkel
A szenior könyvelő és a könyvelési irodavezető munkájának aktív támogatásábanPiacképes jövedelmet és vonzó juttatásokat biztosítunk Cafeteria, egészségbiztosítás, éves bónusz
Hosszú távú karrierlehetőséget és folyamatos szakmai fejlődést kínálunk, ahol pontos képet kapsz az előtted álló lehetőségekről
A nagyvállalati háttér és a multi jelleg egyedi kombinációját találod nálunk
A határidők és törzsidő betartása mellett rugalmas munkavégzést biztosítunkFelsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
1-2 év releváns szakmai tapasztalat multinacionális környezetben vagy könyvelő irodában
Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak Excel
Alapos, megbízható, kitartó és terhelhető vagyMérlegképes könyvelői képesítés
Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete pl:
Coda