Gépjármű - Értékesítési Tanácsadó

Hovány csoport - Budaörs
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Az ügyfél igényeinek legjobban megfelelő teher- és kishaszon gépjármű kiválasztása és értékesítése új autó értékesítéseÜgyféltárgyalások lebonyolításaÜgyfél-elégedettség méréseHasznált gépjárművek beszámításaGépjármű - átadási dokumentációk kezeléseKemény munkádat rendkívül versenyképes fizetési csomaggal jutalmazzukKarrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben, Magyarországon talán a legnagyobb, teljes egészében magyar magántulajdonban lévő autókereskedelmi vállalatcsoportjánál. Minimum középfokú végzettségetGépjármű-értékesítésben szerzett 1-2 éves releváns szakmai tapasztalatKimagasló kommunikációs készségetMűszaki beállítottságotAlapfokú angol vagy német nyelvtudásHatározott és hiteles fellépéstB kategóriás jogosítványt és vezetési tapasztalatot100 % - ban ügyfél-centrikus magatartástRugalmasságot, önállóságot, talpraesettségetHa felsőfokú végzettséged vanHa minimum középfokú nyelvtudással rendelkezel egy vagy több nyelvbőlHa budaörsi vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel