Gépjármű - Értékesítési Tanácsadó

Hovány csoport - Kecskemét
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Az ügyfél igényeinek legjobban megfelelő gépjármű kiválasztása és értékesítése új autó értékesítéseÜgyféltárgyalások lebonyolításaÜgyfél-elégedettség méréseHasznált gépjárművek beszámításaGépjármű - átadási dokumentációk kezeléseKarrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben, Magyarországon talán a legnagyobb, teljes egészében magyar magántulajdonban lévő autókereskedelmi vállalatcsoportjánál.Munkavégzés helye:
Kecskemét, Szent László krt. 79.Minimum középfokú végzettségetKimagasló kommunikációs készségetNyitottságot a technológiai újítások elsajátításáraMűszaki beállítottságotHatározott és hiteles fellépéstB kategóriás jogosítványt és vezetési tapasztalatot100 % - ban ügyfél-centrikus magatartástRugalmasságot, önállóságot, talpraesettségetGépjármű értékesítési területen szerzett tapasztalat főként az alábbi márkák terén:
Mercedes-Benz, Ford, Peugeot és CitroenHa társalgási szintű angol és / vagy német nyelvtudással rendelkezelHa kecskeméti vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel