Ügyfélkapcsolati Menedzser

Mvm next energiakereskedelmi zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Egyedi kiszolgálást igénylő üzleti felhasználók körében földgáz, villamos energia, egyéb termék és szolgáltatás értékesítése
Érékesítési szerződések előkészítése, megkötése, karbantartása
Az üzleti tervben a szegmensre meghatározott volumen- és eredménycélok realizálása és üzleti eredményesség fenntartása
Aktív közreműködés a piac- és versenytárs elemzésben, a piaci- és konkurens információk naprakészen tartásában
Megfelelő tartalmú adatszolgáltatások vezetése és határidőben történő továbbítása társ és támogató szervezeti egységek részére
Aktív kapcsolattartás a dedikált portfolióhoz tartozó meglévő és prospect Ügyfelekkel, tanácsadó és tenderező társaságokkal
Termékfejlesztési projektekben részvételTeljesítmény alapján bónusz
Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek tréningek, konferenciák
Széles körű béren kívüli juttatási csomag cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás
Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
Vállalati szabadidős és szakmai rendezvényekFelsőfokú gazdasági vagy műszaki főiskola/egyetem végzettség
Minimum 3 év nagyvállalati értékesítésben szerzett tapasztalat
Kereskedelmi szakmai tapasztalat minimum 3 év
Magabiztos excel tudás
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
Gépjármű-vezetői engedély
Ügyfélközpontúság
Együttműködés