Vizuális Ellenőr Lukácsháza- Kiemelkedő Bérezés

Trenkwalder - Lukácsháza
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Vizuális ellenőr Lukácsháza- Kiemelkedő bérezés
Leírás
Egy jó csapathoz egyéniségek kellenek! Légy TE is tagja lukácsházai csapatunknak! Lukácsházai partnercégünk részére keressünk VIZUÁLIS ELLENŐR munkatársakat 4 MŰSZAKOS munkarendbe. Jelentkezés kizárólag részletes Önéletrajzzal!- [emailprotected] Vizuális ellenőr Lukácsháza- Kiemelkedő bérezés Feladatok A vizuális ellenőrzés folyamatainak megismerése, elvégzése, elméleti és gyakorlati ismeretek folyamatos bővítése. Aktív részvétel a folyamatfejlesztési és optimalizálási programokban valamint oktatásokban. A termékek vizuális ellenőrzése kozmetikai hibákra a dokumentációkban előírt módon, és a termékek elsődleges csomagolása. A csomagolási előírásnak megfelelő csomagolóanyag biztosítása a csomagológéphez. A csomagoláshoz szükséges dokumentációk kezelése, vezetése az előírt szabályoknak megfelelően. Késztermékes paletták kivitele az átadózónákba. A gyártás során talált hibás termékek zárolása. A jelentkező hibák jelzése és dokumentálása a minőségügy és a termelés felé. A munkahelyen lévő berendezések szakszerű, önálló kezelése. A gépek és környezetének tisztán tartása. Megfelelő kommunikáció biztosítása a termelés, a minőségellenőrzés és a vizuális ellenőrzés között. Felfedezett hibák és problémák azonosítása, és továbbítása a szükséges személyeknek. Mintadobozok és mérési minta előkészítése a Minőségbiztosítási Osztálynak. Elvárások 8 általános iskolai végzettség (középfokú iskolai végzettség előnyt jelent) sikeres teszt és interjú 4 műszakos munkarend vállalása jó látás és kézügyesség önálló, precíz és megbízható munkavégzés Amit kínálunk Versenyképes jövedelem Kiemelt juttatási csomag Hosszútávú karrierlehetőség egy nemzetközi csapatban Stabil, növekvő vállalat Képzéseken, tanfolyamokon való részvétel Átlagon felüli munkába járás támogatása Ingyenes céges busz használat Az önéletrajzot a [emailprotected] e-mail címre várjuk!
Egyéb információk
+36 92 510 581
Telefon
Munkavégzés helye
Lukácsháza