Villanyszerelő

Worklife hungary - Algyő
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Villamos rendszerek kivitelezésével és karbantartásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
VILLANYSZERELŐ
Az álláshoz tartozó elvárások:
Villanyszerelő vagy erősáramú elektrotechnikus vagy ezekkel egyenértékű végzettség
B kategóriás jogosítvány
Tervrajzok olvasási és értelmezési képessége
Önálló munkavégzés
Csapatmunkára való hajlandóság
Megbízhatóság, gyors, pontos munkavégzés
Elkötelezett és lelkiismeretes hozzáállás
Főbb feladatok, munkák:
Ipari területen erősáramú villamos kivitelezés és karbantartás
Villamos alapszerelés kiépítésében való közreműködés
Nyomvonalépítés
Erősáramú kábelek bekötése
Kapcsolási rajz olvasása
Hibakeresés
Norma szerinti villámvédelem kiépítés
Megbízóról:
Fő profilja a villamos rendszerek kivitelezése és karbantartása
Villamos energia ellátó rendszerek és villámvédelmi rendszerek tervezése
Biztonságtechnikai felülvizsgálatok és létesítmények, technológiák komplett villamos energiaellátó rendszerek üzemeltetése, karbantartása.
Amit kínálunk:
Hosszútávú, stabil munkahely
Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
Továbbtanulási lehetőségek
Cafeteria juttatás
Munkavégzés helye:
6750 Algyő, JURA Ipari Park
Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "
gombra kattintva.